• Polski
  • English
Oferta dla dostawców

Realizujemy dobre pomysły w biznesie i pomagamy naszym partnerom budować ich przewagę konkurencyjną. Dopasowujemy model działania do potrzeb biznesowych partnerów.
Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi przez przedstawiciela i perfekcyjną realizację zamówień. Zapewniamy szeroką dystrybucję, szybkie i skuteczne wprowadzanie produktów na rynek oraz perfekcyjną realizację inicjatyw marketingowych. Przygotowujemy programy wsparcia sprzedaży, które dają produktom przewagę konkurencyjną.
Dostarczamy idee, know-how i narzędzia by razem rozwijać wspólny biznes.

Naszym dostawcom zapewniamy wysoką dystrybucję numeryczną, dostępność produktów w punktach sprzedaży, skuteczne wdrażanie nowości, efektywne narzędzia promocyjne, dzięki którym realizujemy nawet najbardziej ambitne cele sprzedażowo – marketingowe.
Gwarantujemy terminowość dostaw oraz wysoki wskaźnik realizacji zamówień. Nasz mobilny zespół sprzedażowy dba zarówno o sprzedaż, jak i odpowiednią ekspozycję powierzonych nam produktów, a dysponując szeroką wiedzą na temat oferowanego asortymentu, są w stanie udzielić pełnej informacji o produktach, jak również wspierać detalistę w zakresie doboru właściwego asortymentu.

Dlaczego warto zostać naszym partnerem biznesowym ?

- Profesjonalna platforma dystrybucyjna

nowoczesne rozwiązania logistyczne, pełne wsparcie handlowe, platforma zamówień elektronicznych, stabilne warunki handlowe, atrakcyjne promocje sprawiają, że współpraca może być zarówno efektywna jak i przyjemna.

- Nowoczesny system zamówień

nowa platforma zamówień elektronicznych e-hurt to bezpieczny dostęp do produktów, wielu promocji, niezbędnych informacji w dowolnym momencie i miejscu.

- Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza

od początku istnienia organizacji wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów. Nieustannie pracujemy nad jakością serwisu, skracamy czas realizacji zamówień, dbamy o kompleksowość oraz atrakcyjność oferty. Szkolimy Doradców Handlowych aby stanowili realne wsparcie dla naszych partnerów w zakresie sprzedaży, merchandisingu, działań operacyjnych. Opinia Naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna.

- Szeroki asortyment

nasza oferta to szeroki wybór zarówno marek globalnych jak i do wyłącznej dystrybucji.


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt z nami: 
mail  biuro@megafun.com.pl
tel. + 48 733 18 18 33

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.