• Polski
  • English
Oferta dla dostawców

Realizujemy dobre pomysły w biznesie i pomagamy naszym partnerom budować ich przewagę konkurencyjną. Dopasowujemy model działania do potrzeb biznesowych partnerów.
Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi przez przedstawiciela i perfekcyjną realizację zamówień. Zapewniamy szeroką dystrybucję, szybkie i skuteczne wprowadzanie produktów na rynek oraz perfekcyjną realizację inicjatyw marketingowych. Przygotowujemy programy wsparcia sprzedaży, które dają produktom przewagę konkurencyjną.
Dostarczamy idee, know-how i narzędzia by razem rozwijać wspólny biznes.

Naszym dostawcom zapewniamy wysoką dystrybucję numeryczną, dostępność produktów w punktach sprzedaży, skuteczne wdrażanie nowości, efektywne narzędzia promocyjne, dzięki którym realizujemy nawet najbardziej ambitne cele sprzedażowo – marketingowe.
Gwarantujemy terminowość dostaw oraz wysoki wskaźnik realizacji zamówień. Nasz mobilny zespół sprzedażowy dba zarówno o sprzedaż, jak i odpowiednią ekspozycję powierzonych nam produktów, a dysponując szeroką wiedzą na temat oferowanego asortymentu, są w stanie udzielić pełnej informacji o produktach, jak również wspierać detalistę w zakresie doboru właściwego asortymentu.

Dlaczego warto zostać naszym partnerem biznesowym ?

- Profesjonalna platforma dystrybucyjna

nowoczesne rozwiązania logistyczne, pełne wsparcie handlowe, platforma zamówień elektronicznych, stabilne warunki handlowe, atrakcyjne promocje sprawiają, że współpraca może być zarówno efektywna jak i przyjemna.

- Nowoczesny system zamówień

nowa platforma zamówień elektronicznych e-hurt to bezpieczny dostęp do produktów, wielu promocji, niezbędnych informacji w dowolnym momencie i miejscu.

- Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza

od początku istnienia organizacji wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów. Nieustannie pracujemy nad jakością serwisu, skracamy czas realizacji zamówień, dbamy o kompleksowość oraz atrakcyjność oferty. Szkolimy Doradców Handlowych aby stanowili realne wsparcie dla naszych partnerów w zakresie sprzedaży, merchandisingu, działań operacyjnych. Opinia Naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna.

- Szeroki asortyment

nasza oferta to szeroki wybór zarówno marek globalnych jak i do wyłącznej dystrybucji.


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt z nami: 
mail  biuro@megafun.com.pl
tel. + 48 733 18 18 33

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

ARK 35010 - 1/35 Flakpanzer 38(t) German a/a tank
Netto: 43,48 zł
Brutto: 53,48 zł
COLLE 21 KLEJ CYJANOAKRYLOWY CA IGŁA 21g
Netto: 16,93 zł
Brutto: 20,82 zł
ARK 35019 - 1/35 IS-7 Russian heavy tank + PE Part
Netto: 225,46 zł
Brutto: 277,32 zł
ZP2029 - METALOWE KULKI DO MIESZANIA FARB 60szt
Netto: 17,00 zł
Brutto: 20,91 zł
ARK MODELS 35002 - 1/35 ZiS-5 Russian truck
Netto: 43,48 zł
Brutto: 53,48 zł
ARK 35036 - 1/35 ZiS-6 Russian truck + R. parts
Netto: 155,13 zł
Brutto: 190,81 zł
ARK 40006 - 1/96 Goto Predestinatsia XVIII century
Netto: 107,57 zł
Brutto: 132,31 zł
...jest pusty

e-Płatności / PayPal
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.